Body Lotion Fuchsia 69 – 250 ml

9,95

(incl. btw)

Op voorraad

Categorie:

Beschrijving

Verwen je huid met deze luxe Body Lotion en geniet van een gehydrateerde, zachte huid die soepel en verzorgd aanvoelt. De crème smeert gemakkelijk uit, trekt snel in en laat je huid vol en veerkrachtig achter. Samen met de Hand Wash vormt deze Body Lotion een stijlvol en functioneel duo voor je badkamer.

Fuchsia 69 is een vrolijke, uitdagende geur die lichtvoetigheid combineert met een sensuele ondertoon. Het parfum bestaat uit een betoverende mix van jasmijn, zachte gardenia, anjer en de iconische ylang-ylang—ook wel de ‘bloem der bloemen’ genoemd.

Smeer je huid dagelijks in met deze Body Lotion voor een zachte, gevoede huid. Combineer met onze showerproducten voor een complete geurbeleving. Extra leuk: de Body Lotion vormt samen met de Hand Wash een prachtig setje op een plateau.

Luxe bodylotion voor een gehydrateerde en verzorgde huid
• Vrolijk en sensueel parfum met jasmijn, gardenia, anjer en ylang-ylang
• Trekt snel in en laat de huid zacht en soepel achter
• Past perfect bij de Hand Wash voor een stijlvol duo

Maak van je dagelijkse verzorgingsroutine een luxemoment met Body Lotion Fuchsia 69.

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Body Lotion Fuchsia 69 – 250 ml” te beoordelen

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *